''SventinesGirliandos.lt'' yra ADAM Decolight, UAB elektroninė parduotuvė, kurioje galima įsigyti profesionalias, ilgaamžes, itin kokybiškas LED girliandas bei dekoracijas, kuriomis puošiasi ne tik Lietuvos, bet ir Vokietijos, Skandinavijos bei kitų Europos šalių miestų gatvės ir pastatai.

"ADAM decolight" yra šventinės ir kalėdinės puošybos lyderė Baltijos šalyse.

Prekės ženklą "ADAM decolight" 1999-aisiais metais sukūrė estų įmonė AS ADAM BD. Šiuo metu jis vienija įmones Estijoje, Lietuvoje ir Latvijoje bei pardavimo atstovus Vokietijoje, Ukrainoje, Suomijoje ir Švedijoje. Lietuvoje paslaugas miestams, verslui ir namams UAB "ADAM decolight" teikia nuo 2006-ųjų. 

Mūsų veikla apima visą šventinės puošybos paslaugų spektrą:

  • šventinės puošybos projektai nuo vizijos sukūrimo iki įgyvendinimo,
  • prekyba šventinėmis gatvių, pastatų ir interjero dekoracijomis,
  • profesionalių LED girliandų bei kitų apšvietimo sprendimų pardavimas ir nuoma,
  • šventinės puošybos produktų projektavimas bei gamyba,
  • natūralių ir dirbtinių Kalėdų eglių puošyba,
  • išskirtinio dizaino dekoracijos pagal individualius poreikius.

Nuolatos siekiame būti patikimu Jūsų partneriu įgyvendinant net ir pačius įmantriausius šventinės puošybos poreikius. Didžiuojamės plačiu siūlomu produktų ir paslaugų asortimentu, tinkamu kainos ir kokybės santykiu, lanksčia pardavimo politika bei asmeniniu dėmesiu kiekvienam klientui net ir šventinio piko metu. 

Mėgstame iššūkius, todėl jei turite šventinės puošybos poreikių, išbandykite mus! Neabejojame, jog rasime Jums tinkantį sprendimą.

ĮMONĖS MISIJA

"ADAM decolight" misija – užtikrinti klientų pasitenkinimą, įgyvendinant jų poreikius ir naujausias tendencijas atitinkančius šventinės puošybos sprendimus. Mūsų tikslas - nuolatinis augimas, inovatoriškumas, siūlomų prekių bei paslaugų kokybės užtikrinimas, aukščiausi klientų aptarnavimo kokybės standartai ir prisiimtų įsipareigojimų vykdymas. 

Product added to compare.

Slapukai užtikrina kokybišką ir sklandų paslaugų teikimą Jums. Naršydami toliau Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.